today betting predictions football betting tips football betting tips and predictions

O nás

Ryston Macro Weil spol. s r.o. je distributorem elektronických součástek, modulů a produktů pro elektroniku. Zaměřujeme se převážně na produkty pro bezdrátovou komunikaci a bezdrátový přenos od vzdáleností jednotek metrů až po několik kilometrů. V naší nabídce jsou součástky a moduly pro přenos na volných pásmech ISM, dále produkty na bázi technologií Bluetooth, ZigBee nebo Wavenis. Pro přenosy na větší vzdálenosti nabízíme moduly, modemy a terminály s přenosem na GSM sítích. V nabídce máme produkty podporující služby GPRS, EDGE, CDMA i UMTS.

Přehled produktů a linecard naleznete ke stažení zde.

Historie

1990   Firma založena jako prodejní kancelář anglického distributora Macro Group Ltd. Se zaměřením na distribuci polovodičových součástek 1998 – přechod pod holdingovou společnost SEI-Macro.
1998   SEI-Macro koupeno společností Avnet EM - přechod pod organizaci Avnet EM
2000   Firma MACRO WEIL se osamostatňuje a stává se čistě českou firmou, zároveň získáváme statut "Oficiální partner AVNET EM".
2001   Získáváme přímá zastoupení předních mezinárodních výrobců elektronických součástek. Prvními z nich je firma CML z Anglie.
Jsme výhradními prodejci GSM modulů Motorola pro Českou republiku.
2004   MACRO WEIL se zaměřuje na produkty pro bezdrátovou komunikaci. Zastupujeme společnosti s produkty pro bezdrátový přenos dat jako např. Mipot Itálie a Radiocrafts Norsko.
2005   Mezi naše další zastoupení přibyly firmy Coronis Francie (produkty pro měření a telemetrii) a Bluegiga Finsko (Bluetooth moduly).
2007   Zastupujeme firmu Teltonika Litva – výrobce GSM modulů a modemů.
Obnovujeme partnerskou spolupráci se společností T-Mobile.
2010   Získali jsme výhradní zastoupení DIGI a odstartovali jsme Expertní centrum pro Wi-Fi lokalizaci od finské firmy Ekahau.
2015   Změna majitele a názvu. Jmenujeme se Ryston Macro Weil s.r.o. stali jsme se dceřinou firmou Ryston Electonics s.r.o.